Kurumsal
KOCA RESİDENCE
Hakkımızda
Nevşehir’e iş veya eğitim amacıyla gelen ve birkaç yıl için kalması gereken çalışanlarımız ve öğrencilerimizin eşyalı dairde aradıkları kaliteli, güvenilir ve temiz rezidans ihtiyacını gidermek misafirlerine “evlerinin rahatlığında konaklama” sağlamak amacıyla 2021 yılında kurulan Koca Residence bugün şehrin en güvenilir rezidans firmasıdır. Koca Residence Nevşehir’e tatil, iş veya eğitim için gelen müşterilerine kısa ve uzun süreli konaklama imkânı sunmaktadır. 
 
Koca Residence olarak Hedefimiz; 
Yöneticiler, iş sebebiyle seyahat eden iş adamları, aileler, gurbetçilerimiz, doktor, avukat ve mühendis gibi çalışanlarımız ile öğrenci konuklarımıza 1+1 suit oda seçenekleri ile “Evinizin Rahatlığında Konaklama” hizmetini en iyi şekilde sunmaktır.
 
Her misafirimiz bizim için özeldir.
Konuklarımızı; tasarımı titiz bir mimari ile oluşturulmuş, içerisi birinci sınıf mobilya ve mutfak eşyaları ile hazırlanmış ve her ayrıntısı müşterilerimizin rahat etmesi amacıyla düşünülmüş eşyalı dairelerimizde kısa veya uzun süreli misafir etmek için biz hazırız. Sizleri de Nevşehir’e yolunuz düştüğünde bekliyoruz.
 
Hedefimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetidir.
 
Koca Residence
Tanıtım Filmi
Hizmetlerimiz
Hayalini kurduğumuz huzurun tadına varacaksınız.
7/24 Güvenlik Kamerası
Televizyon
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Fırın & Ocak
Çift Kişilik Yatak
Sıcak Su
Bireysel Isınma
Üniv. Yürüme Mesafesi
Merkezi Konum
Kolay Ulaşım
Modern İç Mimari